Nasze Polecane Nieruchomości

Witaj w Spacelet

Twoja Wyszukiwarka Nieruchomości

Po ponad 25 latach pracy w branży nieruchomości mamy ogromne doświadczenie w dopasowywaniu ludzi do odpowiednich przestrzeni mieszkalnych w Londynie. Mając na uwadze Twoje potrzeby, pomożemy Ci w znalezieniu idealnego miejsca i przejmiemy na siebie całą presję poszukiwania domu w Londynie. Zadzwoń lub napisz do nas już teraz, podaj swoje wymagania, a nasi konsultanci z przyjemnością Ci pomogą.

Nasze nieruchomości są w rozsądnej cenie, ponieważ oferujemy ich właścicielom bezpłatną usługę. Nie pobieramy od nich żadnych prowizji, a oni w zamian za to utrzymują niskie czynsze. Właściciele, zwłaszcza ci operujący wieloma nieruchomościami, znacznie obniżyli czynsze za mniejsze nieruchomości i w niektórych przypadkach oszczędności mogą sięgać rzędu nawet 25%. Aby uzyskać dostęp do naszych nieruchomości i usługi umawiania spotkań, należy uiścić jednorazową opłatę.

Obejrzyj nasze nieruchomości

Nasze Najnowsze Nieruchomości

Czym się zajmujemy

Spacelet powstał w 2003 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających niedrogiego zakwaterowania w Londynie. Nasi klienci to zazwyczaj osoby, które niedawno przeprowadziły się do Londynu z innych krajów, ci, którzy przenieśli się do Londynu w celach zarobkowych lub po prostu ci, którzy mieszkają w Londynie i są zbyt pochłonięci pracą, aby samemu wyszukiwać nieruchomości, albo szukają nieruchomości w bardziej przystępnych cenach.

W przeciwieństwie do popularnych Agencji Nieruchomości, po zakwaterowaniu nie pobieramy ŻADNYCH DALSZYCH OPŁAT, takich jak opłaty referencyjne, opłaty za wyszukanie kredytu, opłaty za zameldowanie/wymeldowanie czy jakiekolwiek inne opłaty. Podpisujesz umowę bezpośrednio z właścicielem lokalu i jemu bezpośrednio wpłacasz czynsz i depozyty.

Skontaktuj się z nami

Jak to działa

Nasi doświadczeni i profesjonalni konsultanci służą Ci pomocą krok po kroku. Przeprowadzka nie musi być stresująca, pozwól nam zdjąć z Ciebie ciężar poszukiwania Twojego idealnego miejsca. Znalezienie zakwaterowania i jednoczesne wykonywanie obowiązków w pracy lub w domu może być dość zniechęcającym zadaniem. Jeśli skorzystasz z usług naszej agencji, nasi doświadczeni pracownicy zajmą się wyszukiwaniem nieruchomości i kontaktowaniem się z ich właścicielami w twoim imieniu, będą umawiać Cię na wizyty, w celu obejrzenia nieruchomości w dogodnym dla Ciebie terminie, pozostawiając ci pełną swobodę w zarządzaniu swoim czasem. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem i poinformujesz nas, kiedy chcesz obejrzeć daną nieruchomość, a my wszystkim się zajmiemy i przekażemy Ci detale dotyczące umówionego spotkania poprzez e-mail, telefonicznie lub SMS-em.

Zgłoś się już teraz

Skontaktuj się z nami